FOTO EXPO: Už jen několik dní!

foto-expo-2014-praha.jpg

Dovolte, abych vám připomněl, že druhý ročník veletrhu a festivalu současné fotografie FOTOEXPO se uskuteční již tuto sobotu 18. října 2014 v Národním domě na Vinohradech a připraveny jsou pro nás, besedy, audiovizuální projekce, exkluzivní workshopy, tématické stage, výstavní galerie, kavárna a já s úsměvem na tváři! :)

Já už se tak těším, až si společně budeme povídat o fotografování a ukazovat si portfolia na našich tabletech a telefonech.

Dovnitř nás pustí za 250 Kč (předprodej na Goout.cz) a součástí základního vstupného je nejen prezentace několikanásobného držitele ocenění Czech Press Photo, Jana Šibíka, beseda Sáry Saudkové, audiovizuální projekce Mariána Beneše, držitele QEP, Jiřího Stránského, vítěze prestižní soutěže European Professional Photographer of the Year Award, i legenda české fotografie Vladimíra Bruntona, ale také networking s ostatními návštěvníky.

Nestyďte se oslovit lidi kolem sebe.

Připravte si vizitky a několik svých fotografií.

Ptejte se na přednáškách.

Přispívejte do diskuzí na workshopech.

A dobře si tuto příjemnou příležitost užijte! :)

Letošní FOTO EXPO se dotkne témat jako fotografování divoké přírody, aktu, svateb, automobilů, mikro i makrofotografie, focení pod vodou, focení pro fotobanky i například reklamní fotografie, Instagramu a Cinemagraph. A čekají nás i workshopy o světle, kalibraci, ateliérovém vybavení, postprodukci, street photography etc. A samozřejmě nebude chybět ani prezentace fotografického vybavení Nikon, WD, Yongnuo, HP, Kobe, Zoner, EKG, FUJIFILM s Illy Wonka, Fomei a Olympus.

Těšíte se? Já určitě ano. Jdu už v 10:00!

Účastí na FOTO EXPO 2014 každý získá 25% slevu + poštovné zdarma na e-shopu albatrosmedia.cz (platnost od 15.10. do 30.11.2014) a speciální akci pro návštěvníky připravila i Moje CeWe fotokniha a to poukaz v podobě CEWE FOTOKNIHY mini ZDARMA, nebo slevy 200 Kč na jakoukoliv CEWE FOTOKNIHU z nabídky FOTOLAB.cz. A podrobné informace najdete na fotoexpo.cz a FOTO EXPO facebook page.