Připravte si diáře, FOTOEXPO 2016 - veletrh a festival současné fotografie se nezadržitelně blíží!

foto-expo-2016.jpg

Přátelé a kamarádi dobré fotografie, je mi nemalým potěšením vám dnes oznámit, že odcloněno.com se i v letošním roce stalo partnerem fotografického festivalu a veletrhu FOTOEXPO které se bude konat 22. října tohoto roku v krásných prostorách a pod jednou střechou v Národním domě na pražských Vinohradech

V jeden den a na jednom místě potkáme desítky fotografů, kteří se s námi podělí o své zkušenosti na workshopech, besedách a seminářích. Firmy zabývající se především fotografií, tiskem a příslušenstvím, představí to nejžhavější ze svého aktuálního portfolia. Prsty nám budou tisknout spoušť při pohledu na různé tematické lokace a stejně tak při pohledu na vítězku soutěže o nejkrásnější fotomodelku. A i tento rok je nedílnou součástí doprovodného programu velká fotografická soutěž FOTOTALENT 2016.

Fotit a posílat fotky můžete nejpozději do 31. 8. 2016. Vybrat si můžete ze tři originálních témat. A detailní harmonogram, podmínky a postup jak přihlásit své fotografie najdete na webových stránkách soutěže, do které ceny věnují: Canon, Phototools, ZONER software, Zoner Press a Foto Riegl. Navíc hlavní partner soutěže, veletrh AMPER, poskytne finanční odměnu ve výši 15.000 Kč, 10.000 Kč a 5.000 Kč třem vybraným snímkům napříč všemi kategoriemi… Trochu mě mrzí, že se jako partner nemohu zúčastnit.

Osobně se už teď začínám těšit, až si nejen společně prohloubíme znalosti, ale také až jen tak u kávy pokecáme. Tak si nezapomeňte označit své kalendáře! A budu pro vás mít i soutěž o vstupenky! ;)

Více informací o FOTOEXPO najdete periodicky vždy na odcloněno, nicméně neváhejte navštívit i hlavní web fotoexpo.cz a přidat si festival a veletrh také na facebook.com/veletrhfotoexpo.