FOTO MISE: SPĚCH - souhrn fotografování a nové fototéma

fotograf: Pavol Parikrupa

fotograf: Pavol Parikrupa

Přeji vám krásnou a slunečnou letní středu a s milým úsměvem na tváři vás vítám u souhrnu právě uplynulé foto mise na téma Spěch, v jejímž rámci se v naší komunitě na flickru objevily z mého pohledu velmi zajímavé fotografie. Nejvíce mě svou antitezí zaujal fotograf Pavol Parikrupa, jehož "No Rush" je výtečnou reakcí na naše téma. Osobně jsem vždycky moc rád, když jsou z vašich prací snadno vidět vaše pohledy, názory a zvláště mě vždycky zaujme, když vidím, jak si se zadaným tématem dokážete hrát.

Druhou a v dnešním souhrnu poslední fotografií je práce fotografa Martina Duchače z jeho cyklu 52 týdnů, který mou pozornost ke svému snímku přitáhl nejen parádními pastelovými a pocit letních prázdnin navozujícími barvami, ale stiskem spouště v rozhodujícím momentu. Jako vždy parádní foto, pane!

fotograf: Martin Duchač

fotograf: Martin Duchač

A to je pro dnešní souhrn a foto misi na téma Spěch vše. Omlouvám se, že dnes jen takto stručně, za malý moment mám být na focení a nechtěl jsem vás nechat bez článku a nového tématu na prvních čtrnáct dní letních prázdnin roku 2016. A jaké téma to bude? CESTA. Prašná, kamenná, vroubená, pomyslná, plná automobilů, letadel, ... již teď se těším, na to, s čím přijdete!

Fotografie přidávejte buď do naší foto-skupiny na flickru, nebo foto-komunity na Google+ s TAGy odclonenoFMcesta pro flickr a #odclonenoFMcesta pro G+ a to až do úterý 12. července 2016 do 22:00 hodin.

Máte také nápad na téma další foto mise? Přidejte jej do komentářů pod článekem, nebo využijte naší G+ komunity. A i nápady, jak naše foto mise vylepšit, jsou také vítány.

Jste zde poprvé? Zde je více informací o našich FOTO MISÍCH.

Přidejte se k nám na odcloneno.com/gplus či na twitteru @odcloneno