FOTO MISE: KONTROVERZE - souhrn fotografování a nové fototéma

fotograf: Milan Čarňanský

fotograf: Milan Čarňanský

Přeji vám krásnou jarní a téměř letní středu plnou pozitivně naladěných lidí, pohody a radosti a s úsměvem na tváři vás vítám u souhrnu právě uplynulé foto mise na téma Kontroverze. Osobně ji nejraději fotografuji na ulici, kde se dá nalézt snad na každém rohu, nicméně vy jde mě velmi mile překvapili konceptuálními fotografiemi, které kontroverzi nejen zobrazují, ale hlavně vedou k zamyšlení nad vámi zpracovanými tématy. Dost už však úvodu a pojďme k věci:

Milane. jako vždy koukám s otevřenou pusou. Tvá mysl, představivost a schopnost fotograficky vyjádřit své pocity a myšlenky... To je radost se podívat. Koncept kontroverze světů mužů a žen, světlo, pozornost pro každý detail... parádní práce!

Martine, AnimeFest je bez diskuze opředen kontroverzí a já jsem moc rád, že se snímek z této události objevil i v naší misi. Mnohem více se mi líbí tvé další fotografie z této akce, které jsem uviděl u tebe na flickru. V této se z mého pohledu subjekt ztrácí ve stinu a pozadí... i když i to mohl být tvůj záměr. :)

fotograf: Martin Ducháč

fotograf: Martin Ducháč

A na závěr Ivo, zpočátku jsem si úplně nebyl jistý, na jakou kontroverzi se dívám, pak i mně však došlo, že se pravděpodobně jedná protichůdnost nadbytečné přeměny přírody lidskou rukou a umístění lavičky na místa, kde bychom se mohli v pohodě sednout do trávy. Kompozice, světlo, perspektiva, přítomnost černé i bílé... SUPER!

 
fotografka: Iva Daniela

fotografka: Iva Daniela

 

A to je pro dnešní den a foto misi na téma Kontroverze vše. A jaké téma si dáme na příště? Nedávno jsem se zastavil v debatě na téma životní úroveň lidí a zanedlouho jsem začal přemýšlet, co pro každého z nás nebo pro druhé znamená ráj. Pojďme téma RÁJ prozkoumat fotograficky! :)

Fotografie přidávejte buď do naší foto-skupiny na flickru, nebo foto-komunity na Google+ s TAGy odclonenoFMraj pro flickr a #odclonenoFMraj pro G+ a to až do úterý 24. května 2016 do 22:00 hodin.

Máte také nápad na téma další foto mise? Přidejte jej do komentářů pod článekem, nebo využijte naší G+ komunity. A i nápady, jak naše foto mise vylepšit, jsou také vítány.

Jste zde poprvé? Zde je více informací o našich FOTO MISÍCH.

Přidejte se k nám na odcloneno.com/gplus či na twitteru @odcloneno