FOTO MISE: LES - souhrn fotografování + nové fototéma

fotograf: Pavel Dvořák

fotograf: Pavel Dvořák

Zdá se, že většina se rozhodla trávit Vánoce bez fotoaparátu, nebo alespoň myšlenek na foto mise… To dokážu snadno pochopit, neb jsem také značnou část svého času trávil poněkud nezbytným odpočinkem. Moc mě ale potěšili Pavel s Ivou, kteří na procházku do lesa vyrazili a mise na téma Les se zúčastnili.

Člověk aby s sebou na procházku nosil zvláštní batoh na odpadky, že?! Parádní koncept a celkově zdařilá fotografie! Zvláště mě zaujalo začlenění slabého a až chatrně působícího kmene, který v mých očích naznačuje zničující jednání lidstva vůči okolní přírodě. Líbí se mi, že fotka není relevantní pouze k naší foto misi. Jinak nedávno jsem si vzpomněl, na tvé první fotografie... Je radost pozorovat, jak se nejen vizuální, ale i obsahová stránka tvé tvorby neustále zlepšuje, pane.

A další výtečnou a konečně zasněženou fotografii z čerstvé procházky lesem přidala do naší komunity a G+ fotografka Iva Daniela. Z mého pohledu se jedná skvělý způsob, jak zachytit čerstvou a stále padající nadílku bílé radosti.

 
fotografka: Iva Daniela

fotografka: Iva Daniela

 

A to je pro dnešní foto misi vše. A jaké téma si dáme na příště? STÁŘÍ. Fotografie přidávejte buď do naší foto-skupiny na flickru, nebo foto-komunity na Google+ s TAGy odclonenoFMstari pro flickr a #odclonenoFMstari pro G+ a to až do úterý 19. ledna 2016 do 22:00 hodin.

Máte také nápad na téma další foto mise? Přidejte jej do komentářů pod článekem, nebo využijte naší G+ komunity. A i nápady, jak naše foto mise vylepšit, jsou také vítány.

Jste zde poprvé? Zde je více informací o našich FOTO MISÍCH.

Přidejte se k nám na odcloneno.com/gplus či na twitteru @odcloneno