FOTO MISE: REFLEXE - souhrn fotografování a nové fototéma

 
fotografka: Iva Daniela

fotografka: Iva Daniela

 

Myslím, že nebudu ani trochu přehánět, když prohlásím práci Ivy Daniely za jednu z nejlepších fotografiích, které jsme v našich foto misích kdy měli. A že jich nebylo málo a že jsme viděli mnohdy velmi zajímavou tvorbu. Tato fotografie je geniální! Nejen, že zobrazuje siluetu samotné fotografky, ale při pohledu z dálky člověk vidí oči, nos i ústa, jež vytvořila a které reprezentují její pozitivní náhled na život. Tomu říkám REFLEXE!

Nápad Pavla Křečka mě také mile zaujal. Třebaže vidíme dvě tváře resp. výrazy jednoho obličeje, díky využití textury obraz nabývá na abstrakci umožňující každému z nás se do Pavlovy fotky ponořit a možná se v ní i najít. Osobně bych měl tendenci několik centimetrů z vrchní strany oříznout, ale to už bych kolegovi možná moc kecal do práce. :)

fotograf: Pavel Křeček

fotograf: Pavel Křeček

A na závěr velmi příjemně zachycený odraz Martina Veverky, kterého mezi námi také moc rád vidím a vítám. Martinova fotografie mě zvláště zaujala pro zachycenou atmosféru a emoci, k čemuž mu stačila jen obyčejná louže. Člověk nemá problém již při prvním pohledu začít snít. Těším se i na příště. ;)

fotograf: Martin Veverka

fotograf: Martin Veverka

A to je k odrazům pro tuto chvíli vše. A jaké téma si dáme na příště? KŘEHKOST. Fotografie přidávejte buď do naší foto-skupiny na flickru, nebo foto-komunity na Google+ s TAGy odclonenoFMkrehkost pro flickr a #odclonenoFMkrehkost pro G+ a to až do úterý 29. září 2015 do 22:00 hodin.

Máte také nápad na téma další foto mise? Přidejte jej do komentářů pod článekem, nebo využijte naší G+ komunity. A i nápady, jak naše foto mise vylepšit, jsou také vítány.

Jste zde poprvé? Zde je více informací o našich FOTO MISÍCH.

Přidejte se k nám na odcloneno.com/gplus či na twitteru @odcloneno