FOTO MISE: Tipy a inspirace k focení - HOŘÍCÍ DŮM

Třebaže se jedná o parodii na The Burning House projekt, nemyslím si, že by jej zesměšňoval. Naopak v něm vidím několik podnětných tipů, které by nám mohli pomoct s rozhodováním, kdybychom kvůli požáru, povodni, nebo jiné životu nebezpečné okolnosti byli nuceni opustit náš dům a většinu našich materiálních statků.

Kdyby hořel váš dům, co byste si vzali s sebou? Jedná se o konflikt mezi praktičností, cenností a sentimentem. Vaše volba odráží vaše zájmy, zázemí a priority. Uvažujte nad tím jako nad rozhovorem, který byl sloučen v jednu otázku.
— The Burning House

Byl bych moc rád, kdybychom po skončení mise, nebo klidně v jejím průběhu naše fotografie (s popisem věcí na fotografii, jménem, věkem, zaměstnáním a odkazem na vlastní webovou prezentaci) do The Burning House projektu zaslat. Anglicky nehovořící, ať mi pošlou email v češtině/slovenštině, rád jim jej do AJ pomohu přeložit.

Již teď se těším, co společně vytvoříme. Fotografie přidávejte buď do naší foto-skupiny na flickru, nebo foto-komunity na Google+ s TAGy odclonenoFMhoricidum pro flickr a #odclonenoFMhoricidum pro G+ a to až do úterý 18. srpna 2015 do 22:00 hodin.