FOTOEXPO 2015 – veletrh a festival současné fotografie

foto-expo-2015-veletrh-fotografie.jpg

Teď jsme se vrátili z Krumlova a já mám pro vás další pozvánku na další zajímavou fotografickou událost tohoto roku, jíž je třetí ročník veletrhu a festivalu současné fotografie FOTOEXPO. Zahájen bude v sobotu 17.října 2015 v Národním domě na Vinohradech, nicméně jeho součástí se můžete stát již teď!

Můžete těšit na novinky z oblasti fotografie, tisku, příslušenství a ukládání dat a samozřejmě také besedy, workshopy a semináře. Vystavovatelé předvedou nejžhavější prvku svého portfolia, odborníci nás seznámí se speciálními fotografickými technikami a velká jména fotografického světa nás pozvou k nahlédnutí do jejich světa. Do října však ještě hodně času, a proto pro nás FOTOEXPO připravilo velkou fotografickou tématickou soutěž FOTOTALENT 2015, jejíž základní kolo bude probíhat od 1. 6. 2015 do 31. 8. 2015, kdy se ve 24:00 hodin ukončí přijímání fotografií do soutěže. A na jaká tři témata se bude fotit?

V ulicích - ulice poskytují nepřeberné množství neopakovatelných situací. Rozhodující okamžiky, koloběh života, detaily a proměny prostoru kolem vás. Z toho všeho může vzniknout originální fotografie.

foto-expo-2015-veletrh-fotografie-foto-talent-soutez-ulice.jpg

Láska - láska má mnoho podob a právem je tak jedním z nejpopulárnějších námětů.  Téma lásky přímo vybízí k zachycení radosti, citu, úsměvů, chvil a fotografií, na které se nezapomíná.

foto-expo-2015-veletrh-fotografie-foto-talent-soutez-laska.jpg

Adrenalin - co všechno pro vás může být adrenalinovým zážitkem? Pohyb, rychlost, strach, nadšení nebo pokořená výzva? Jedinečné adrenalinové zážitky na vašich fotografiích.

foto-expo-2015-veletrh-fotografie-foto-talent-soutez-adrenalin.jpg

Detailní harmonogram, podmínky a postup jak přihlásit své fotografie jsou k nalezení na fotoexpo.cz/fototalent/fototalent-2015.html. Máte být kreativní, máte být jedineční. FotoExpo slibuje, že bude pro příznivce fotografie opět výjimečným dnem.