FOTOVIDEO: Steve McCurry, znevažované fotografie a Kamil Zachar v tisku!

fotovideo-casopis-fotografovani-cerven-odcloneno-1.jpg

Když jsem se dostal k novému vydání časopisu FotoVideo - červen 2015 - nemohl s nadšením jsem si prohlížel přebal s úžasnou fotografií světem proslulého fotografa, jehož fotografie díky časopisu se žlutým rámečkem obdivují miliony lidí po celém světě. Steve McCurry již toto září v Praze! A se zaujetím jsem si přečetl i rozhovor, jenž s McCurrym připravil minimálně v naší zemi oblíbený Garik Avanesian. Nebylo to však ještě všechno...

Vskutku nemalou radost jsem měl, když jsem na jedné z dalších stránek objevil fotografii jednoho z aktivních přátel odcloněno.com a fotografa jménem Kamil Zachar. Potěšil mě i Kamil Rodinger s článkem na téma ochrany autorských práv. Ačkoliv ne každý chce (potřebuje) být za své činy oceněn, souhlasím, že fotograf by měl vědět, čeho se vzdává, co podporuje, co nepodporuje a jakým způsobem může své polo i profesionální kariéře kopat hrob. A fotografickému nadšenci by pravděpodobně neměly uniknout ani fotografie Igora Stančíka.

fotovideo-casopis-fotografovani-cerven-odcloneno-2.jpg

 Červnové číslo devatenáctého ročníku je však plné mnoha dalších zajímavých článků, informací a fotografií. Zajděte si pro své do svého oblíbeného novinového stánku, nebo mrkněte na ifotovideo.cz.