FOTO MISE: Tipy a inspirace k fotografování - VLIV ČLOVĚKA

Někteří si představí zvuk těžké techniky, větví lámajících se pod tíhou těžkých kol a pásů, padajících stromů a motorových pil. Jiní vidí krásné stavby, dětská hřiště a sportovní areály. A snad mnozí vidí upřímné oči, upřímné úsměvy, produkty dobrých rad apod. Ať člověk, kůň nebo mravenec, každý máme na přírodu i jeden na druhého nějaký dopad. Ideálně jenom pozitivní, avšak, jak se zdá, tam jsme to zatím jako lidstvo ještě nedotáhli. Vliv člověka však stojí za fotografování, co myslíte?

Vliv člověka může postihovat přírodu, lidstvo, ale i jedince. Vždycky to nemusí být buldozér, někdy stačí jeden úsměv, jedna píseň, jedná báseň. Jaký má člověk vliv na své okolí? Jaký má vliv hloupost a nenávist? Jaký má vliv rozum a láska? Jaký má vliv člověkem vytvořená fotografie?

Již teď se těším, až uvidím, jaké fotografie vytvoříte. Jako vždy se však neváhejte vymknout mému omezenému pohledu na toto téma, rozšiřte jej, jak budete potřebovat. A produkty své kreativity jako obvykle přidávejte buď do naší foto-skupiny na flickru, nebo foto-komunity na Google+ s TAGy odclonenoFMvlivcloveka pro flickr a #odclonenoFMvlivcloveka pro G+ a to až do úterý 12. května 2015 do 22:00 hodin.