FOTO MISE: PROTIKLADY - souhrn fotografování a nové fototéma

fotograf: Milan Carňanský

fotograf: Milan Carňanský

Když jsem se zamýšlel, co bych šel pro foto misi na téma Protiklady fotografovat, nápadů jsem neměl moc. Nedivím se tedy, že se fotografií na toto relativně a nenápadně složité téma v našich internetových foto-koutcích neobjevilo mnoho. Kdo však fotografii vytvořil a s námi ostatními se o ni podělil mou duši mile potěšil a zvláště Milan mi vskutku otevřel oči.

MIlane, výtečná práce se světlem, perfektní kompozice, příjemně sladěné barvy, úžasně tajemná atmosféra, perfektní čitelnost autorova záměru a obecně skvělý nápad! Moc mě těší, že se k našim foto misím přidal další kreativní a talentovaný člověk, takhle tvoří pan fotograf.

Nadšený jsem však pokaždé i z tvorby Ivy Daniely, která je schopna tvořit povedené, mnohdy hlubokomyslné a vždy kreativní fotografie na jakékoliv téma naší foto mise - klobouk dolů, Ivo! Talent se holt těžko zapírá, že?! :)

fotografka: Iva Daniela

fotografka: Iva Daniela

A to je pro dnešní den a foto misi na téma Protiklady vše. Příště toho snad bude víc. A jaké téma že máme na příště? Filozofovat a zamýšlet se nad podstatou našeho světa a jeho elementů je fajn, ale protože se nic nemá přehánět, pojďme se příští dva týdny více dívat kolem sebe. Pojďme fotografovat na téma KOLO a to v jakémkoliv smyslu a významu.

Fotografie přidávejte buď do naší foto-skupiny na flickru, nebo foto-komunity na Google+ s TAGy odclonenoFMkolo pro flickr a #odclonenoFMkolo pro G+ a to až do úterý 9. června 2015 do 22:00 hodin.

Máte také nápad na téma další foto mise? Přidejte jej do komentářů pod článekem, nebo využijte naší G+ komunity. Pokud máte nápad, jak naše foto mise vylepšit, bude také vítán.

Jste zde poprvé? Zde je více informací o našich FOTO MISÍCH.

Přidejte se k nám na odcloneno.com/gplus či na twitteru @odcloneno