FOTO MISE: TIpy a inspirace k fotografování - AKTIVITA

Místo aby seděli, něco dělají. Co dělají? To je na každém z nich. Zbytečně však nezahálí a v lepším případě k dobru využívají své nadání, své dary. Když se řekne aktivita, mnozí si představíme nejrůznější druhy adrenalinových sportů, které jsou natolik inspirativní, že se fotografují skoro samy. Aktivita je nicméně, alespoň z mého pohledu, mnohem širším pojmem, než extrémním sportem.

V podstatě všichni můžeme něco dělat a mnohé z toho má smysl fotografovat. Záleží jen na našem osobním pohledu a našem oku, co si vybereme k tvorbě právě naší fotografie. Foťte celky, foťte detaily, podívejte se na všední aktivitu v jiném světle, prozkoumejte různé úhly pohledu a neváhejte fotografovat “jednoduché” nápady. Právě v jednoduchosti je někdy největší krása. I komplikovaná tvorba má však dveře do foto mise na téma AKTIVITA otevřené.  ;)

Své fotografie jako obvykle přidávejte buď do naší foto-skupiny na flickru, nebo foto-komunity na Google+ s TAGy odclonenoFMaktivita pro flickr a #odclonenoFMaktivita pro G+ a to až do úterý 14. dubna 2015 do 22:00 hodin.