FOTO MISE: VZOR - souhrn fotografování + nové fototéma

 
fotograf: Michal Pisarčík

fotograf: Michal Pisarčík

 

Třebaže mnoho skvělých fotografiích na něm stojí, fotografování na téma VZOR se projevilo jako ne úplně plodná aktivita. O to větší radost mám z těch z vás, kteří neváhali a své fotografie buď na flickr, nebo na Google+ přidali. Všechny vaše fotografie mě velmi mile zaujaly, každý fotograf využil více méně všední situace k tvorbě něčeho dobrého.

Nejvíce se mi líbí nápad a fotografie Michala Pisarčíka, který, jak předpokládám, našel ráno jedinečný vzor na skle svého auta a s pomocí červené barvy vytvořil poutavou abstraktní fotografii. Možná bych do snímku zahrnul trochu více červené, protože by pak na mě obraz působil více harmonickým dojmem, ale i toto vcelku funguje. Michal prostě vidí, jako málokdo. Dodnes si pamatuji jeho lokální desaturaci, která se objevila v jedné z našich předchozích foto misí. Moc rád tvé fotografie mezi námi vídám a těším se na ně i příště.

Z fotografií Ivy Daniely mám také pokaždé radost, protože je na nich vidět, že jejich autorka pouze nefotografuje, ale u své tvorby také uvažuje a s každou další fotografií její rukopis nabývá na charakteru.

fotografka: Iva Daniela

fotografka: Iva Daniela

A Pavla mezi námi samozřejmě vidím také vždy moc rád. Vskutku se mi líbí, jak je nadšený, jak rád fotografuje, jak jsou jeho fotografie často plné vtipu a kreativity a jak se jeho tvorba s přibývajícím časem zlepšuje. A bezesporu souhlasím, že v jednoduchosti je krása. :)

fotograf: Pavel Dvořák

fotograf: Pavel Dvořák

A to je pro dnešní den resp. foto misi s názvem Vzor vše. A jaké téma si dáme na příští dva týdny? Někteří sní v noci, jiní sní ve dne, mnozí sní bez ohledu na denní dobu. Fotografovali jste někdy na základě svého snu? Ať už se jedná o vzpomínku na sen, či další krok k jeho dosažení, příštích čtrnáct dní fotografujeme na téma MŮJ SEN. A opět v jakémkoliv smyslu, jaký vás při přečtení si těchto dvou slov napadá.

Již teď se těším na vaše fotografie v naší foto-skupině na flickru, nebo ve foto-komunitě na Google+ s příslušnými TAGy odclonenoFMsen pro flickr a #odclonenoFMsen pro G+ až do úterý 24. února 2015 do 22:00.

Máte také nápad na téma další foto mise? Přidejte jej do komentářů pod článekem, nebo využijte naší G+ komunity. Pokud máte nápad, jak naše foto mise vylepšit, bude také vítán.

Jste zde poprvé? Zde je více informací o našich FOTO MISÍCH.

Přidejte se k nám na odcloneno.com/gplus či na twitteru @odcloneno