FOTO MISE: Tipy a inspirace k fotografování - NAŠE KULTURA

Naše kultura se neustále vyvíjí a mění, muži stále častěji chodí bez kravaty, snad každý řidič má vlastní automobil, ženy zvou muže na večeři, běžně zastávají vysoké pozice a mění se i móda, umění, lidové zvyky, ... I Vánoce a naše kultura kolem oslav narození Ježíška se za poslední léta významně změnila, a třebaže vyprávění o starých zvycích je bezesporu zajímavé, fotografie dokáže říct kolikrát mnohem víc.

Ať už si v rámci tématu této foto mise vyberete jakoukoliv část naší kultury, nebo se rozhodnete soustředit na naši společnost jako celek, věřím, že najdete minimálně zajímavé a pravděpodobně i velmi dobré fotografie… Někteří z vás si například z dokumentování “našich Vánoc” možná uděláte dlouhodobý projekt. A mnozí určitě nezapomenou na změny naší kultury pod tlakem konstantního technologického rozvoje.

 
Naše kultura je odrazem naší společnosti.
— Rostislav Novák
 

Na vaše fotografické práce se již teď těším v naší foto-skupině na flickru, nebo foto-komunitě na Google+ s TAGy odclonenoFMkultura pro flickr a #odclonenoFMkultura pro G+ a to až do úterý 22. prosince 2015 do 22:00 hodin.