FOTO MISE: VOLNOST - souhrn fotografování

fotograf: Martin Veverka

fotograf: Martin Veverka

Po shlédnutí všech fotografií vytvořených, nebo alespoň zařazených do současné foto mise na téma Volnost mě zaujaly možná ještě o trochu více, než obvykle. Martine, Sabrino, Kamile, Ivo, čumím! Vaše fotografie mě zaujaly nejen jako obrazy vyjadřující volnost, ale i jako práce, které jsou na našem tématu nezávislé.  A tak to mám nejraději. :)

Mimořádně mě za oko svými fotkami chytil Martin, jehož z mého pohledu diptych vyjadřující volnost dětskou i volnost poznání obsahuje úžasný příběh, do něhož se může vžít snad každý. Moc se mi líbí i lehkost první a hloubavost druhé, jejichž spojením dochází k úžasně komplexnímu vyjádření. Nechtěl jsem je zmenšovat, ale nejraději bych je viděl vedle sebe.

fotograf: Martin Veverka

fotograf: Martin Veverka

Sabrino, moc rád tě opět vidím! Výtečná kombinace barev, roztomilý subjekt, skvělé načasování i světlo. Doufám, že tvé fotografie budeme vídat častěji. :) 

fotografka: Sabrina Stýblová

fotografka: Sabrina Stýblová

Tomu říkám volnost s perfektní grafickou kvalitou! Máš tam příběh, každému je jasné o co na fotce přibližně jde, avšak detaily už jsou na každém z nás. Jeden vidí nebezpečí, jiný dobrodružství a já přemýšlím, kde jsem nechal své prkno a jestli jej konečně nezačít hledat a alespoň občas zase používat. K tvé fotce nemám, co bych mohl vytknout. ;) 

fotograf: Kamil Zachar

fotograf: Kamil Zachar

A na závěr Iva; Přemýšlel jsem, jestli místo nahoře není nadbytečné, ale pak mi došlo: "To je ta volnost, ty troubo!" :D Jako vždy parádní práce s volností a klidem. Pokaždé se těším na to, s čím v nové misi přijdeš.  

fotografka: Iva Daniela

fotografka: Iva Daniela

A to je pro dnešní den vše. Koukal jsem, jak málo z vás využilo fotografování čehokoliv chtělo a že jste raději vyjadřovali, co pro vás volnost znamená. To mě velmi mile zaujalo. :) A jaké téma si dáme na příště? BARVA.

Fotografie přidávejte buď do naší foto-skupiny na flickru, nebo foto-komunity na Google+ s TAGy odclonenoFMbarva pro flickr a #odclonenoFMbarva pro G+ a to až do úterý 10. listopadu 2015 do 22:00 hodin.

Máte také nápad na téma další foto mise? Přidejte jej do komentářů pod článekem, nebo využijte naší G+ komunity. A i nápady, jak naše foto mise vylepšit, jsou také vítány.

Jste zde poprvé? Zde je více informací o našich FOTO MISÍCH.

Přidejte se k nám na odcloneno.com/gplus či na twitteru @odcloneno