FOTO MISE: Tipy a inspirace k fotografování - JEDNA VTEŘINA

S jednou vteřinou v běžném denním životě počítáme jako s nejmenší jednotkou času. Jakmile ale přijde řeč na fotografování, ze vteřiny se stává věčnost, během které se dá svítilnou namalovat celá fotografie, ale během které se také může celý obraz rozmazat. A rozmazané fotografie často považujeme za nepovedené. NE VŠAK V RÁMCI TÉTO FOTO MISE.

Nastavte fotoaparát na jednu vteřinu a foťte, jako byste měli nastavenou 1/500 vteřiny. Foťte z ruky, běhejte, hýbejte se svým fotoaparátem a zaplňte alespoň jednu velkou paměťovou kartu svými experimentálními fotografiemi. Třeba z toho nic nebude, ale pravděpodobně se něco zajímavého povede.

Fotografujte, hrajte si a experimentujte!

Podstatou současné mise je postavit se do neobvyklé situace, být kreativní a o trochu více otevřít své fotografické oči. Na vaše fotografie se těším nejen já, ale i ostatní fotografové a fotografky v naší foto-skupině na flickru, nebo foto-komunitě na Google+ s příslušnými TAGy odclonenoFMvterina pro flickr a #odclonenoFMvterina pro G+ až do úterý 3. února 2015 do 22:00.