FOTO MISE: Tipy k fotografování - UMĚLECKÁ FOTOGRAFIE

Bezpochyby existuje mnoho definic vymezujících, co UMĚLECKÁ FOTOGRAFIE je a co už není. Osobně jsem si záměrně ani jednu za svůj dosavadní život nepřečetl a když jsem nějakou slyšel, rozhodl jsem se ji nerespektovat jako omezení, ale jako doplněk. Vždyť kdo se snaží definicemi omezovat umění stejně většinou zjistí, že svůj život tráví vymýšlením stále nových definic a že mu nezbývá čas na umění samotné. A já bych raději tvořil, neboť umění/lidé si vždycky našli cestu, jak se vymanit...

V rámci této foto mise na téma UMĚLECKÁ FOTOGRAFIE bych tedy rád jakékoliv fotografie, které za umělecké fotografie považujete. Pojďme si společně rozšířit obzory, pojďme si otevřít oči a případně prolomit bariéry, které jsme si v průběhu našich fotografických životů o umělecké fotce vytvořili!

Umělecká fotografie je fotografický žánr, který možná nikdy nebudeme schopni úplně definovat...

Již teď se těším na vaše fotografie, které jako obvykle přidávejte na flickr do naší foto-skupinyvždy s TAGem odclonenoFMumfo, nebo do naší foto-komunity na G+ do kategorie FOTO MISE s #odclonenoFMumfo nejpozději do úterý 16. září 2014 do 22:00.