FOTO MISE: MALOVÁNÍ - sourhn fotografování a fototéma na příště

fotografka: Betty Schulzová - Black Beauty

fotografka: Betty Schulzová - Black Beauty

Když jsem uviděl vaše fotografie právě končící foto mise s tématem Malování, některé mi doslova vyrazily dech. Hemingway hovořil o psaní jako o krvácení u psacího stroje, já si obrovsky vážím, že jste podobného schopni i s vaším fotoaparátem pro naše foto mise. Chtěl jsem vám to říct už mnohokrát, ale dnes mi přijde jako ta nejlepší příležitost...

Nejvíce mě zaujaly obě fotografie, ta Ivy je perfektně barevně vyladěná, ta Bětky září v B&W. Iva svou fotku naplnila silnými emocemi, Betty zachytila chvíli, do které emoce dodává divák sám. Osobně se mi moc líbí dát obě fotografie vedle sebe, protože zobrazují v podstatě to samé, ale u dvou různých žen. Každá vypráví jiný, avšak v obou případech zajímavý a poutavý příběh.

fotografka: Iva Daniela

fotografka: Iva Daniela

Vaše kreativita, milé ženy, mě nepřestává dodávat chuť fotografovat a moc mě těší, že se v našich misích se svými fotografiemi objevujete. Obě máte unikátní pohled na svět, který je vidět i na vašich fotografiích. Moc vám děkuji.

Tak to byla další zdařilá foto mise! A co na příště? MÉ POZADÍ/MÉ ZÁTIŠÍ. Interpretace je opět na každém z vás, i když příští středu určitě přidám alespoň jeden pohled a trochu inspirace navíc pro ty, které by nic nenapadlo. Fotografie přidávejte jako obvykle na flickr do naší foto-skupinya vždy s TAGem odclonenoFMzapozadi, nebo do naší foto-komunity na G+ do kategorie FOTO MISE s #odclonenoFMzapozadi nejpozději do úterý 19. srpna 2014 do 22:00.

 

Máte také nápad na téma další foto mise? Přidejte jej do komentářů pod článekem, nebo využijte naší G+ komunity. Pokud máte nápad, jak naše foto mise vylepšit, bude také vítán.

Jste zde poprvé? Zde je více informací o našich FOTO MISÍCH.

Přidejte se k nám na odcloneno.com/gplus či na twitteru @odcloneno

Neváhejte využít také "Twitter", "+1" a "Like" tlačítka, pokud se vám články líbí.