FOTO MISE: Tipy k fotografování a inspirace - JÍZDA

Auta nebezpečně rychle zaplňují naše lesy, louky, ulice, budujeme silnice, denně snižujeme počty divoké zvěře, naše ovzduší se plní prachem a my stále někam jezdíme, chvátáme, a mnody ani nevíme proč. Ne každá naše jízda má smysl a jediné, co naše rozhodování ovliňuje se stav nádrže/bankovního účtu a náš čas, který v souvislosti s cestováním ve většině případů přeceňujeme. Kolik z nás se ocitlo bez bratrů, sester, rodičů, kamarádů, ... jenom proto, že někdo nemohl přenést přes srdce, že by někam přijel o minutu déle...

Jízda autem, na motorce, ale i na kole nebo kolečkových bruslích může být nebezpečná, vést k neštěstí atp., avšak jízda samotná za to nemůže. Řidič je zodpovědný za své činy. A i bezpečnou jízdu si může člověk užít, dostat se, kam potřebuje, a cestou se naučit o životě, spolucestujících, ... více, než kdyby seděl doma před obrazovkou. Navíc není nutno jezdit jenom autem, že koloběžkáři, cyklisti, skateboardeři, lyžaři, snowboardisti, ...?! :)

Pojďme, v rámci této foto mise, našimi fotografiemi poukázat na případy, kdy je jízda plusem, kdy je mínusem a co pro nás toto slovo znamená.

Na vaše fotografieoznačené s TAG odclonenoFMjizdase těším jako obvykle již teď na flickru v naší foto-skupině a v našífoto-komunitě na G+ v kategorii FOTO MISE s #odclonenoFMjizda jabysmet, v obou případech nejpozději do úterý 2. září 2014 do 22:00.Nezapomeňte se podívat i na to, co vytvořili ostatní a yvolala-li jejich fotka ve vás nějakou reakci, podělte se s nimi o ni.