FOTOVIDEO: fotografka Mia Mirrelli, Markéta Benešová a další...

© FotoVideo

© FotoVideo

Když se mi do rukou dostalo srpnové číslo osmnáctého ročníku časopisu FotoVideo, jako obvykle zahaleno do černého obalu, v duchu jsem se tázal: "O čem já budu na odcloněno.com psát? Co mě tentokrát zaujme? Uvidím něco nového?"

Musím se přiznat, přes můj původní skepticismus, převážně založený na vyšší než obvyklé míry únavy, jsem již při prvním natrhnutí oného černého pláště nabyl energie. Wow! Tomu říkám poutavý cover! Celkově stránky věnované vizáži v podání Tommyho Hemra a fotografky se jménem Mia Mirrelli jsou neobyčejně poutavé...

Nejvíce mě tentokrát však zaujal Week of Life v podání Markéty Benešové, jejíž fotografie jsou technicky na velmi vysoké úrovni, avšak nepozbývají emoce a duši své autorky. Pokaždé, když vídím fotografie, které nejsou pouze fotografiemi, nejsem schopen odolat!

© FotoVideo

© FotoVideo

Součané číslo mě skutečně zaujalo, a tak pokud hledáte něco na prázdninové čtení do iPadu či jiného tabletu, nebo ve formě papírové, myslím, že vám FV srpen 2014 mohu doporučit. Více info na iFotoVideo.cz a vašich oblíbených novinových stáncích.