FOTOEXPO 2014: Fotografický networking v Národním domě na Vinohradech

© FOTOEXPO

© FOTOEXPO

Pamatujete, jak jsme minulý rok na podzim v Holešovicích běhali z budovy do budovy, honili fotografky a fotografy a jak nám půlka přednášek, věcí a lídí, které jsme chtěli potkat, vidět a slyšet, utekla? Tento rok to bude jinak! Organizátoři svátku české fotografie a fotografického veletrhu FOTOEXPO se rozhodli celý program koncentrovat do jedné, atmosférou nabyté, budovy Národního domu na Vinohradech, kde si budeme moct v klidu a s radostí vše náležitě užít. Kdy se bude FOTOEXPO 2014 konat?

V sobotu 18.října 2014.

A na co konkrétně se můžeme těšit? Přednášky o fotografování divoké přírody, svateb, automobilů, mikro i makro fotografie, podvodního světa a také o vydělávání focením pro reklamu i fotobanky a workshopy o světle, kalibraci, ateliérovém vybavení a postprodukci se pro vás nezadržitelnou rychlostí již připravují a přítomní budou i specialisti na cinemagraph. fotografování mobilními telefony i zkušení uživatelé sítě Instagram. Zdá se, že program bude opět nabytý...

Také už máte označené kalendáře?

Již teď se na Vás těším s úsměvem na Náměstí míru v prostorách Národního domu na Vinohradech a jakmile budu mít více informací, neprodleně Vás budu informovat.

P.S. Čekání si můžete zpříjemnit aplikováním své kreativity ve stále probíhající fotografické soutěži FOTOTALENT 2014 nebo v rámci letní foto soutěže s webem focenomobilem.cz na Instagramu.