FOTO MISE: Tipy a inspirace k fotografování - TO JE VRCHOL!

TO JE VRCHOL! Třebaže více uvědomělí z nás se tento výraz snaží nepoužívat, svůj vrchol pravděpodobně hledáme všichni. Fotografujeme, malujeme, kreslíme, stavíme, vychováváme naše děti... Experimentujeme. A jsou dny, kde se nám daří a jsou dny, kdy je lepší, abychom dělali něco jiného. Dosažení právě našeho vrcholu, nás však žene kupředu, ať už se jedná o vrchol naší kariéry, skutečný přírodní útvar vzniklý alpinským vrásněním.

Je však moudré zvolit si jeden vrchol a zasvětil mu celý život? Záleží na vrcholu?

Velká většina z nás se pravděpodobně nechce ani přiblížit vrcholu lidské hlouposti, natož aby se jeho dobytí chtěli celý život věnovat. Co když ale člověk dosáhne svého vrcholu moc brzo? Tráví pak celý život strachem, že z něj spadne? Trpí depresemi z uvědomění, že výše už nikdy nepůjde? Nebo se přenese přes své ego, rozšíří si obzory a, i když půjde chvíli nížinou, najde si nový, ještě vyšší cíl...?

Záleží na vrcholu. Avšak nejen na jeho výšce, ale také jeho definici.

A jak vidíte vrcholy vy? Jaké vrcholy dobýváte? Jakým se vyhýbáte? Co si představíte, když se řekne; "TO JE VRCHOL!"? Své fotografie přidávejte jako obvykle na flickr do naší foto-skupiny s TAGem odclonenoFMvrchol, nebo do naší foto-komunity na G+ do kategorie FOTO MISE s #odclonenoFMvrchol nejpozději do úterý 22. července 2014 do 22:00.