Očista umělcovy duše v podobě knihy "A Beautiful Anarchy" by David DuChemin

© Craft & Vision

© Craft & Vision

Včera večer se mi konečně dostala do rukou nová kniha fotografa, kterého všichni známe, jménem David DuChemin, s názvem A Beautiful Anarchy. Již dlouho jsem se takto rychle nezačetl! S knihou v ruce jsem usnul a jakmile jsem se probudil, ve čtení jsem pokračoval. Vlastně se mi ani nechtělo dát si pauzu, abych napsal tento článek...

A Beatiful Anarchy je kniha pro každého, kdo rád něco dělá a jehož život je opředen názory, polopravdami i nepravdami druhých a svými, které mu brání ve vydání se na svou cestu za dobrodružstvím, její prožití a nakonec i dosažení svého cíle. Ať už se jedná o fotografii, olej na plátně, úspěšný business, dobře vychováné děti etc.

Davidova nová kniha je skutečně pro každého, dospělé, kteří potřebují znovu otevřít oči, i dospívající děti, které si díky pochopení a aplikování principu Života tvořivého a života vytvořeného, Hrdinovy cesty a jiných rad své oči nenechají zavřít.

Mnozí tuto knihu popisují jako povinnou četbu pro každého fotografa a fotografku, malíře a malířku, umělce a umělkyni, muže a ženu a já, třebaže nikomu nechci cokoliv nutit, vám ji také vřele doporučuji.

© Craft & Vision

© Craft & Vision

© Craft & Vision

© Craft & Vision

K dispozici je paperback verze s PDF, PDF samotné a Kindle verze za cenu jedné návštěvy vaší oblíbené kavárny nebo restaurace. A navíc první tři kapitoly jsou pro každého k přečtení zdarma.