FOTO MISE: RUTINA - souhrn fotografování + nové fototéma

fotografka: Anna Losá

fotografka: Anna Losá

Abychom nesklouzli k pouhé rutině, uvažoval jsem o prodloužení současného tématu naší foto mise, pak jsem se ale podíval na fotografie, které jste vytvořili, a nemohl jsem jinak, než se hned pustit do souhrnu fotografování...

Nejvíce mě zaujala fotografie Anny Losé, která v sobě obsahuje hned několik pohledů na rutinu a dokonce se i zamýšlí nad její podstatou a ukazuje její následky. Tiše doufám, že busker je v pohodě a že mu ze snímku odcházající pár nic závažného neprovedl... :) Parádní trojúhelníková kompozice i volba B&W!

Další výtečnou fotografii bych vám rád představil díky kreativní fotografce Ivě s číslem pětadevadesát. Žena a její šatník, přátelství na celý život... včetně rutinního praní a sušení a žehlení a skládání... Perfektní práce, skvělá perspektiva, Ivo.

fotografka: Iva Daniela

fotografka: Iva Daniela

Dále bych mezi námi přivítal nového fotografa, jehož fotografie z ulice zobrazující rutinu malého chlupáče i neúnavného prodejce obrazů je také parádním zpracováním současné foto mise. Vítej mezi námi, Jirko! Mimochodem tvá kompozice je skvělá!

fotograf: Jirka Beran

fotograf: Jirka Beran

Bětko, jsem rád, že i tvá účast začíná být pravidlem. Již teď se těším na tvé analogové a plně manuální fotografie! Dobře podotýkáš, že neudělat si z focení jen rutinu, nemusí být vždy jednoduché, ale věřím, že s tím nebudeš mít vůbec problém.

fotografka: Betty Schulzová

fotografka: Betty Schulzová

A na závěr fotografie Martina Duchače, který se rozhodl poukázat na následky opakování nevhodného chování, tzv. nezdravé rutiny. Také tě mezi námi vždy rád vidím.

fotograf: Martin Duchač

fotograf: Martin Duchač

A to je pro dnešní den a foto misi na téma RUTINA všechno. Jaké si dáme na příště? S bezprostředně se blížícím 8. květnem samozřejmě nemůžu jinak než; HISTORIE. Neváhejte se však od tématiky konce 2. války vzdálit, jak daleko potřebujete. ;)

Své fotografie po fotografování a úpravách přidávejte jako vždy na flickr do naší foto-skupiny s TAGem odclonenoFMhistorie, nebo do naší foto-komunity na G+ do kategorie FOTO MISE s #odclonenoFMhistorie nejpozději do úterý 20. května 2014 do 22:00.

 

Máte také nápad na téma další foto mise? Přidejte jej do komentářů pod článekem, nebo využijte naší G+ komunity. Pokud máte nápad, jak naše foto mise vylepšit, bude také vítán.

Jste zde poprvé? Zde je více informací o našich FOTO MISÍCH.

Přidejte se k nám na odcloneno.com/gplus či na twitteru @odcloneno

Neváhejte využít také "Twitter", "+1" a "Like" tlačítka, pokud se vám články líbí.