FOTO MISE: Tipy a inspirace k fotografování - NÁSTROJE

Nástroj sám o sobě je neutrální, záleží jen na nás, jestli se jej rozhodneme využít, nebo zneužít. Toužíme-li po vzbouzení pozitivních emocí v nitru druhých i svém. Toužíme-li pomáhat. Toužíme-li obohatit naše okolí, i když nástroj, který držíme v ruce nemusí být stoprocentní, to bychom nebyli lidi, abychom si neporadili a nakonec do cíle nedorazili...

Fotoaparát, blesk a objektiv však nejsou jediné nástroje, které má fotograf k dispozici. I kladivo, nůž, kytara nebo například láska, pokora, morálka a rozum mohou sloužit k dosažení dobra. A absence posledních čtyř k dosažení zla. Vše záleží jen na nás, ne na našech nástrojích. Nemyslíte?

Jak vypadá váš vztah k nástrojům? Jsou nějaké, bez kterých se neobejdete? Co ty, které používáte nejraději? A víte třeba o věci, kterou za nástroj mnozí ani nepovažují, ale měli by?

Již teď se těším na plody vaší vizuální kreativity, které přidávejte jako vždy na flickr do naší foto-skupiny s TAGem odclonenoFMnastroje, nebo do naší foto-komunity na G+ do kategorie FOTO MISE s #odclonenoFMnastroje nejpozději do úterý 3. června 2014 do 22:00.