Soutěž festivalu FOTO EXPO - FOTOTALENT 2014!

foto-soutez-fototalent-fotoexpo-fotografovani-bw.jpg

Pokaždé, když vidím nějakou fotografickou soutěž, nejprve mě zajímá, jestli musím za účast v soutěži, která je ve většině případů sponzorovaná, něco platit a dále pozorně čtu, jakých práv se zasláním svých fotografií do soutěže zříkám. Mám velkou radost, že mohu říct, že fotografická soutěž veletrhu FOTO EXPO a svátku české fotografie, který se tento rok koná 18. října 2014 v Obecním domě na Vinohradech, je zdarma. A co za poskytnutí svých fotek k propagaci soutěže a veletrhu získáte? Šanci ukázat svou tvorbu tisícům návštěvníků a v každé ze tří kategorií vyhrát kapesné ve výši 5000 CZK...

Lesk a bída architektury 21.století, Tajemství lesů a Stáří - zpracujte jedno, nebo rovnou všechny a mezi 1. květnem a 30. zářím 2014 své fotografie v požadovaných velikostech zašlete na email:

fototalent@terinvest.com

O nejlepší fotografii každé kategorie rozhodne porota a v den konání festivalu vyhlásí vítěze. A na oficiální facebook stránce veletrhu FOTO EXPO, kam dají vaše fotky jen s vaším souhlasem, bude zároveň probíhat internetové hlasování o Nejoblíbenější fotografii. Autor, jehož snímek získá nejvyšší počet hlasů pomocí tlačítka Like/To se mi líbí, obdrží v každé kategorii zmíněnou finanční odměnu.

Další informace, podrobná pravidla a harmonogram soutěže najdete na fotoexpo.cz.