FOTO MISE: Tipy k fotografování - TAK NA TO SI POSVÍTÍM

Že je fotografování o světle, není nutné opakovat. Jaké světlo, jak a kdy jej využít, to už chce léta studia praxe. A studiem nemyslím čtení knih, i když to se také může hodit, ale prosté dívání se na světlo v různých denních a nočních dobách, za různého počasí a na různých místech, to je studium, jaké mám dnes na mysli. Jsou však situace, kdy nemůžeme z různých důvodů čekat na to správné světlo, jenž náš subjekt rozzáří a posune naši fotografii o sféru výš. Tehdy dostává slovo blesk, kontinuální zdroj umělého světla a někdy vše najednou...

Současná foto mise na téma NA TO SI POSVÍTÍM je právě o experimentování s různými druhy světla, ať už se jedná o laserové ukazovátko, stolní lampu, obyčejnou žárovku, bezdrátově odpálený blesk, filmová světla, oheň nebo slunce etc. a také o zvýšené pozornosti směrem k čemukoliv, co si myslíte, že si ji zasluhuje.

Plody své tvořivosti jako vždy přidávejte na flickr do naší foto-skupiny s TAGem odclonenoFMposvit, nebo do naší foto-komunity na G+ do kategorie FOTO MISE s #odclonenoFMposvit nejpozději do úterý 11. února 2014 do 22:00.