FOTOVIDEO: Fotografický styling á la Janine Alexander, Human Locomotion a další

© FotoVideo

© FotoVideo

Už při pohledu na obálku březnového čísla osmnáctého ročníku časopisu FotoVideo jsem měl tušení, že toto číslo bude dobré a mé očekávání se vyplnilo. Nejvíce mě zaujal rozhovor o fotografickém stylingu s Janine Alexander, dále článek o novém představení z Laterna Magica; Human Locomotion i spousta skvělých fotografií...

Jsou fotografové a fotografky, kteří mají pro styling přirozený talent a jejich fotografie jsou vždy dotažené do detailu, mnohým by však spolupráce s člověkem, jako je Janine Alexander, posunula tvorbu o několik sfér výš. Hodila by se stylistka právě vám? Náhled do tohoto světa nabízí rozhovor s Janine a redaktorem FotoVideo.

© FotoVideo

© FotoVideo

Multimediální projekt Laterna Magica - Human Locomotion určitě stojí za pozornost nejen nás fotografů a fotografek, ale i našich přátel a kamarádů, i o něm současné vydání FV informuje... vydejte se na představení již v březnu a nechte se inspirovat:

Více informací o novém čísle časopisu FotoVideo najdete na iFotoVideo.cz i v elektronických, stejně jako fyzických novinových stáncích, kde si jej můžete prohlídnout a v případě zájmu zakoupit.