Nová sekce s fotografickými výstavami na odcloněno.com!

Fotografické výstavy pro mě nejsou pouze o individuálních návštěvách, ale převážně o vnímání umění ve společnosti ostatních lidí. Ať se jedná o kamarády, známé, nebo úplně cizí lidi, často se s nimi dávám do řeči. Diskutujeme o samotné expozici, různých pohledech na ni i například o tom, co nás zaujalo pozitivně a co negativně. Společně tak máme jedinečnou příležitost vidět fotografii i celou výstavu různými pohledy a každý z nás většinou odchází obohacen pohledem a inspirací, kterou bychom jinak neměli. 

Nehledě na "velikost", nebo "význam" exhibice, dovolil bych si říct, že výstava má v životě fotografa nezastupitelné místo.

Přesto mi přijde, že foto-výstavy, pokud se nejedná o velké jméno a mnohdy ani tehdy, nejsou fotografy zdaleka tak podporované, jako foto-vybavení. Přitom shlédnutí fotografií výše zmíněným způsobem často vede k mnohem lepší tvorbě, než nový objektiv za několik desítek tisíc korun. Již delší dobu jsem proto uvažoval, jak výstavy podpořit. Občas jsem napsal nějaký článek, dlouze jsem uvažoval o využití G+, nebo jiné společenské sítě, nicméně nakonec jsem se rozhodl rozšířit o sekci s výstavami samotné odcloněno.com a dnes bych vám ji rád představil. Využijte menu webu nebo navštivte přímo:

odcloneno.com/vystavy

Doufám, že se alespoň na jedné z odcloněno-doporučených výstav potkáme, že vám tato sekce bude užitečná, a také bych vás rád poprosil; Neváhejte mi posílat tipy na výstavy, na něž se těšíte, které vás zaujaly, jež sami pořádáte, a hlavně na ty, které na seznamu chybí!

Třebaže zaslání informací nezaručuje, že zde bude určitá výstava zveřejněna, výrazně tomu zvyšuje pravděpodobnost. :)