Festival FOTOSFÉRA: česká fotografie má 1. svátek už za 9 dní!

Z října se v Praze stal měsíc české fotografie. Již jedenáctého začíná v pražských Holešovicích první ročník fotografického Festivalu FOTOSFÉRA a hned o týden později na Vinohradech FOTOEXPO. Aneb dva skvělé festivaly, dvakrát více inspirace, dvakrát více příležitostí setkat se s předními českými a slovenskými fotografy a dvakrát tolik možností poznat nové přátele...

Mnohdy právě ve frontě na kávu, vedle na židli v publiku, nebo při spolupráci na workshopu člověk pozná a objeví úžasně talentované fotografy a fotografky, z nichž se postupem času stávají přátelé a s nimiž pak může nejen kreativně spolupracovat. A nejen k tomu budeme mít příležitost ani ne za dva týdny.

V pátek setkáme na street photo workshopu s Antonínem Kratochvílem a Felixem Lupou a hned v sobotu v kulturním centru La Fabrika! Musím se přiznat, že minulý rok jsem si program připravovaný Honzou Hodačem mimořádně užil, a tak si asi dokážete představit, jak se těším na festival, jenž je tentokrát celý pod jeho vedením.

Projekce fotografií, workshopy, fotomodeling, objevování nových talentů, to jsou čtyři pilíře Festivalu FOTOSFÉRA, které jsou připravené obohatit všechny přátele dobré fotografie!

A to není vše, čeká nás také prezentace Zdeňka Bakšteina a Igora Chmely techniky zvané Camera Obscura, netradiční tváře známých osobností představí Petr Kurečka a FOTOSFÉRU rozzáří i finalistky soutěže Czech Beauty. A když je řeč o festivalech, věděli jste, že zakoupením vstupenky na FOTOSFÉRU získáváme 15% slevu na červnové bienále Open-Air FOTO Festival v Českém Krumlově?

Udělejte si čas a přijďte si užít fotografování, fotografiemi, fotografkami a fotografy nabyté odpoledne. Předprodej probíhá v síti Ticketstreamprogram již k dispozici a 2014.festival-fotosfera.cz je čitelný i na mobilních zařízeních, z čehož mám nemalou radost.

Moc se těším, až vás na FOTOSFÉŘE uvidím i na sdílení svých postřehů z festivalu živě na @odcloneno.

fotosfera-logo-odcloneno.png