FOTOVIDEO: JULIA SKALOZUB - ženské akty, procítěná erotika, záhada a krása ve fotografii

© Julia Skalozub, FotoVIdeo

© Julia Skalozub, FotoVIdeo

Říjnové číslo sedmnáctého ročníku časopisu FotoVideo je opět nabyto potištěnými stránkami se slovy o fotografování, videu i fotografiemi z různých koutů světa…

První dva články jsou věnovány aktu, pak soutěž, Week of Life, výstava, pak soutěž, soutěž, výstava, soutěž, PhotoExact.com, soutěž, time-lapse tutoriál, Za koňmi v Mongolsku - praxe, portfolio review, retuš tutoriál, tetování tutoriál, vrstvy tutoriál, soutěž, soutěž, soutěž, technika a výstava, výstava, výstava a soutěž.

Kdybych však měl celé číslo shrnout dvěma slovy, vybral bych: JULIA SKALOZUB

Julia je pětadvacetiletá fotografka z Kieva, jejíž fotografie resp. portréty ženské krásy se objevují na titulních stránkách publikací jako Playboy Slovakia, Playboy Czech Republic, Playboy Poland, Playboy Russia, Playboy Brazil, XXL Ukraine, XXL Russia, L'OFFICIEL Ukraine, Wedding Magazine, EGO Magazine Ukraine etc.

© Julia Skalozub, FotoVIdeo

© Julia Skalozub, FotoVIdeo

A právě její pohled nejen na ženskou krásu, ale i fotografování jako umělecké vyjádření člověka, který vyjádřila v rozhovoru v současném FotoVideu jistě stojí za přečtení každému z nás.

Třebaže cestuje po celé Evropě, významnou část svého času tráví Julia i v Praze, kde osobně ji budete moct potkat například v sobotu 19. října 2013 na letošním veletrhu a svátku české fotografie FotoExpo v Holešovicích.

Pro více informací o současném vydání časopisu FotoVideo navštivte ifotovideo.cz.