FOTO MISE: Tipy k fotografovaní - CIT

Jak fotografovat lásku? Jak fotografovat vyjádření něčeho, co cítíme, ale nemusíme vidět? Je vhodné omezit se na věci a například lásku na fotografii vyjádřit bonboniérou ve tvaru srdce? A co třeba vyjít do ulic, do parku etc. a pozorovat projevy lásky a jiných lidských citů přímo v akci? Musí být láska pro jednoho, čím pro druhého?

Pravda je jen jedna, avšak k jejímu se dobrání vede nekonečně mnoho cest.

Po které se jde nejlépe právě vám? Co si představíte, když se řekne cit? Lásku?! Nenávist?! Jejich odnože?

Co je vašemu srdci bližší?

Mnozí nevědí, co láska je. Někteří si ji pletou s vlastnictvím, jiní s hloupostí. Mnozí ji považují za něco nadpřirozeného a existují i lidé, co na ni nevěří…

Jak lásku a jiné city vidíte vy?

Milovali jste? Nenáviděli jste? Myslíte, že nenávist může plodit ovoce tak dobré, jako láska a jiné pozitivní emoce a city? Čím je cit právě pro vás? Je jím cit v lidských prstech? Umělecký cit? Nebo něco úplně jiného?

Neváhejte a zapojte se do současné foto mise na téma CIT. Objevte sami sebe a užijte si celý proces. Odpovědi vaše otázky na vás čekají u každého stisku spouště právě vašeho fotoaparátu. Fotografie jako vždy přidávejte na flickr do naší foto-skupiny s TAGem odclonenoFMcit, nebo do naší foto-komunity na G+ do kategorie FOTO MISE s #odclonenoFMcit nejpozději do úterý 24. září 2013 do 22:00.