FOTO MISE: Tipy k fotografování - KONEC?ZAČÁTEK?

Kolik fotografů se vzdalo svého snu a jaksi předčasně ukončili kariéru jenom proto, že jejich cíle byly příliš nízko a jakmile jich dosáhli, neměli vnitřní touhu pokračovat dál...?

Kdy nastává konec a kdy začátek? A nerozhodujeme se o tom v mnoha případech sami? Bude naše výstava koncem našeho fotografování, nebo jeho začátkem? A co třeba manželství nebo dovršení plnoletosti nebo nákup automobilu atp., co jimi končí a co začíná? A do jaké míry se na základě společenských "pravidel" a větší resp. nenší touhy jednat konformně omezujeme resp. neomezujeme?

Kdy, kde a jak vlastně "věci" končí a kdy začínají? A končí všechno smrtí?

KONEC?ZAČÁTEK? je téma, na které jsem se už delší dobu těšil. Je relativní, nejednoznačné a každý jej můžeme vnímat jinak... již teď se těším až uvidím všechny fotografie, které k němu vytvoříte. Z vlastní zkušenosti asi víte, jak foto dokáže vrhnout světlo na témata slovy těžko vyjádřitelná... a právě toho bych rád, aby se tato foto mise také lehce dotkla.

Pro inspiraci bych doporučil například tvorbu fotografa jménem Rodney Smith, jehož fotografie jsou právě někde mezi koncem a začátkem...

A kam s vaší tvorbou? Jako obvykle na flickr do naší foto-skupiny s TAGem odclonenoFMkoza, nebo na Google+ do naší foto-komunity, do kategorie FOTO MISE a s TAGem #odclonenoFMkoza a to nejpozději do úterý 27.srpna 2013 do 22:00 hodin.