FOTO MISE: Tipy k fotografování - TEST

foto-mise-odcloneno-fotografovani-test-foto.jpg

Pamatujete si dobu, kdy jsme fotografovali jenom proto, abychom viděli, jak to nebo ono bude vypadat vyfocené? Když jsme fotili vše možné ve snaze získat dobrou fotografii? Mnozí z nás jsme si postupem času našli oblíbené subjekty, v jejichž fotografování pokračujeme a zlepšujeme se... a testování vnímáme jako začátečnickou techniku. To mi přijde škoda, neboť právě ve zkoušení nových věcí testování scén různými úhly pohledu, experimentování se světlem, ale i objektivy resp. ohniskovými vzdálenostmi nás má tendenci vizuáně obohacovat...

A právě proto jsem TEST vybral jako téma současné foto mise. Test však v sobě skrývá i mnoho jiných významů, a tak neváhejte otestovat i je ať už s pomocí mobiního telefonu nebo jiného fotoaparátu s kterým běžně mnohé věci nefotografujete.

Své fotografie nezapomeňte přidat na flickr s TAGem odclonenoFMtest, nebo na Google+ do právě spuštěné Události/Event a to nejpozději do příštího úterý 16. července 2013 do 22:00 hodin. A nezapomeňte také na naši prémiovou foto misi s AppleMix.cz a odcloněno.com, do které se stále ještě můžete zapojit a vyhrát objektiv pro iPhone 4/4S, nebo 5.