Spolupráce s časopisem FotoVideo a nový zdroj fotografické inspirace

fotovideo-odcloneno-foto-a.jpg

Doufám, že si užíváte krásný červnový pátek, těšíte se na prázdniny, dovolenou a klidné chvíle strávené s přáteli a rodinou ozvláštněné občasným dobrodružstvím ve vodě, na souši i ve vzduchu a co možná nejčastěji doprovázené i fotoaparátem.

Pokud vás ale zatím žádná aktivita nenapadá, dovolená je stále ještě daleko nebo byste chtěli s focením dělat o trochu víc, včera jsme spustili soutěž s AppleMix.cz pro všechny příznivce fotografování s mobilními telefony. Dále se můžete zapojit a tvořit na téma naší foto mise a pokud vám ani to nestačí a rádi byste více, v nedávné době jsem se domluvil na spolupráci s časopisem FotoVideo, který již několikátým rokem pořádá zajímavou soutěž pro fotografy s jakýmkoliv fotoaparátem; Fotograf roku 2013 (právě probíhá Miniaturní krajina) + VELKÁ LETNÍ SOUTĚŽ exkluzivní pro čtenáře časopisu.

A nyní blíže o nové spolupráci: dvakrát měsíčně, vždy v pátek, se zde objeví nové články a fotografie zaměřené na FotoVideo. V prvním případě se bude jednat o fotky ze soutěže Fotograf roku. Vyberu vždy dvě, které mě v zaujaly a formou pozitivní kritiky vysvětlím proč. A dále bych vás rád inspiroval fotografiemi a články z tištěné verze časopisu FotoVideo, kde se již 17 let objevuje výtečná tvorba. Nebude se však jednat o reklamu, ale o možnost získat zase o něco více informací a inspirace vedoucí ke větší chuti k a radosti z fotografování. Jsem moc rád, že mi FotoVideo dalo souhlas s publikováním fotografií z jejich soutěže i časopisu, možnost se k nim vyjadřovat a dělit se s vámi o kvalitní tvorbu českých a slovenských fotografů.

Myslím, že by se naše pátky mohly stát dnem přednášení o fotografii. Z počátku mou osobou a do budoucna třeba i zajímavými hosty. Doufám, že vám přítomnost těchto článků na našem blogu o fotografování přinese tolik radosti a inspirace, jako mně jejich psaní a sdílení s vámi.