SOUTĚŽ: Fotografujeme telefonem s AppleMixem a odcloněno

odcloneno-applemix-soutez-iphone-mobilni-fotografovani-telefonem.jpg

Fotografujete rádi telefonem? Já velmi, a tak jsem byl mile překvapen, když mi před měsícem přišel email od Jana Miřáckého, kterého si můžete pamatovat například jako fotografa z našich foto misí, autora článků pro MítVšeHotovo.cz, Extra PC a dokonce i odcloněno.com. Tentokrát mi však nepsal jako fotograf a autor zajímavých článků, ale v zastoupení internetového a kamenného obchodu s Apple příslušenstvím; AppleMix.

Abych byl upřímný, do té doby jsem o tomto obchodu neslyšel, a tak jsem Honzu požádal, ať mi obchod představí. Dozvěděl jsem se, že AppleMix.cz je e-shop s výhodně umístěnou kamennou prodejnou nedaleko Florence, který se zaměřuje na příslušenství k Apple produktům od obalů pro iPhone, přes objektivy a ministativy až napříkad k bateriím do Macbooků. Jeho silnou stránkou je prý rychlé dodání zboží a férové jednání se zákazníky.

iPhone_5_3v1_objektiv-foto.png

A právě to si bude moci jeden z vás na konci července na vlastní kůži vyzkoušet, neboť AppleMix nám věnoval 3v1 objektiv pro iPhone pro jednoho z vás s možností výběru modelu pro iPhone 4/4S, nebo iPhone 5. A my to společně oslavíme soutěží pro každého, kdo rád fotografuje mobilním telefonem.

Třebaže jsem AppleMixu nabídl omezení pouze na iOS zařízení, Honza mi za obchod vzkázal, že by rádi otevřeli soutěž i Android a Windows Phone uživatelům, z čehož jsem měl osobně velkou radost. Pokud tedy iPhone nemáte, můžete získat hezký dárek pro rodinu nebo přátele.

A nyní to důležité: Soutěž bude probíhat od 1. do 21. července 2013. Fotografovat se bude fotoaparátem v telefonu na jednotné téma, upload fotografií na Flickr s TAGem odclonenoFMapplemix i na Google+ v právě vytvořené Události/Event. V týdnu od 22.7. Honza a já společně vybereme jednu nejpovedenější fotografii a AppleMix autorce, nebo autorovi, ať už z ČR nebo ze Slovenska, na přelomu prázdninových měsíců výhru odešle poštou.

Na jaké téma se bude fotografovat? KONEČNĚ KLID.

A co bude s vašimi fotografiemi po soutěži? Ta nejlepší bude vystavena zde na odcloněno.com a několik vybraných i s tou nejlepší na facebook stránce AppleMixu, každá z nich však bude mít jméno autora/ky v popisku a minimálně na odcloněno.com i odkaz na jeho/její internetovou stránku nejlépe s fotografiemi.

Právník by to řekl přibližně takto: Soutěžící poskytuje organizátorovi nevýhradní licenci k užití fotografií k propagaci soutěže. Soutěžící souhlasí s publikováním fotografií v elektronické podobě v rámci soutěže bez nároků na honorář. Licence k užití fotografií se poskytuje bez časového a teritoriálního omezení, s právem udělit podlicenci.

Soutěžící uděluje organizátorovi souhlas se zpracováním zaslaných osobních údajů pro účely organizace soutěže včetně jejich případného zveřejnění a to v souladu se zákonem č.101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Soutěžící prohlašuje, že je autorem přihlášených fotografií a/nebo osobou oprávněnou k výkonu majetkových autorských práv, opravňujících jej k účasti v soutěži se všemi právy a povinnostmi s tím spojenými.

Soutěžící dále prohlašuje, že má udělen souhlas s užitím fotografií od osob, které jsou případně zachyceny na fotografiích nebo jejichž osobnostních práv by se mohly fotografie dotýkat. Soutěžící si dle vlastního prohlášení není vědom, že by jakákoliv třetí osoba jeho práva k fotografiím zpochybňovala nebo se bránila jejich zveřejnění.

Organizátor si vyhrazuje právo změnit podmínky této soutěže nebo ji zrušit. Na výhru není právní nárok. Organizátor může rozhodnout o případném nezveřejnění přihlášených fotografií nebo o jejich vyřazení ze soutěže, případně učinit v rámci soutěže jiná vhodná organizační opatření.

Jak vidíte, v kostce řečeno jde pouze o slušné chování, možnost zaslat cenu vítězi/vítězce a publikování fotografií zde a na facebooku. Již teď se těším a doufám, že vás soutěž bude bavit.