Fine Art Portraits by Brooke Shaden již dnes na #creativeLIVE

"Čím více člověk o ví, tím více si uvědomuje, jak málo ví," pravil jeden moudrý člověk nejen o fotografování. Nemělo by nás to však odrazovat od zlepšování se, získávání nových informací a už vůbec ne od tvorby samotné, a proto bych vás dnes rád upozornil na další potenciálně skvělý creativeLIVE workshop…

Jeho název je Fine Art Portraits a lektorkou bude fotografka resp. umělkyně s fotoaparátem jménem Brooke Shaden, která velkou většinu svého života strávila nedaleko jedné z Amish komunit v severní Americe. Dnes žije v Los Angeles, tvoří umělecké fotografie, učí workshopy a určitě má co říct.

Osobně jsem moc rád, že se creativeLIVE pouští zase na chvíli do oblasti umění a uměleckého fotografování, neboť od té doby, co jejich producenti začali navštěvovat WPPI, jste si také určitě všimli, jejich online stream byl jaksi přeplněn svatebními fotografy a fotografkami. V tuto chvíli se však již nemůžu dočkat resp. se těším, až se dnes večer již v 18:00, našeho času, na creativeLIVE.com/live objeví alespoň na tři dny zase něco nového.

 

Osobní vizi, názor apod. si musí každý v sobě nalézt sám, avšak tipy jak jej posléze realizovat se hodí téměř každému.