FOTO MISE: Info a tipy k fotografování - OBČANÉ PLANETY ZEMĚ

Když jsem vymýšlel téma současné mise, chtěl jsem něco dostatečně obecného, ale přitom jsem hledal téma zaměřené na lidi v různých situacích s potenciálem rozšířit obzor široké veřejnosti. Nakonec jsem si však uvědomil, že toto téma je mnohem širší, než jsem si původně uvědomoval...

Fotografie Obyvatelé planety Země tedy mohou obsahovat lidi a nemusí se jednat pouze o občany známé, nemusí to být ani Češi, nebo Slováci a když se nad tím člověk zamyslí, nemusí se vlastně jednat ani o lidi. 

Podstatou současné foto mise je vystižení skutečnosti, že i když jsme všichni prťaví, máme smysl a význam. Bez hmyzu bychom se brodili v exkrementech, bez včel bychom neměli tolik jídla, a bez lidí... vždyť zbytek se ukáže na souboru vašich fotografií.

Nedělejte si ale s hlubokomyslnými úvahami zbytěcné starosti a fotografujte s radostí, lehkostí a pohodou. Na vaše fotografie se těším již příští týden, v úterý 21. května 2013 na flickru v naší foto skupině s TAGem odclonenoFMzeme a na Google+ v právě vytvořené Události/Event téhož dne a v obou případech do 22:00 hodin.