FOTO MISE: více o fotografování - JEDNODUCHOST

Když jsem zveřejnil téma současné foto mise, uvažoval jsem nad tím jak může být jednoduchost komplikovaná, vždyť i samotné slovo jednoduchost v sobě obsahuje ducha, kterého do dnešní doby s pomocí našich úžasných mobilních telefonů, chytrých fotoaparátů a ultravýkoných počítačů nejsme ani zdaleka schopni vysvětlit. A možná je to právě proto, že mnozí stavíme naši existenci na těchto "úžasných věcech", které jakmile spadnou, většinou se rozbijou a když už se tak stane, co bychom nekoupili nový a kdo by se učil tyto věci opravovat či využít jinak, když popeláři odvážejí odpad každý týden, že?!

Na druhou stranu mám velkou radost, že mnozí z přátel a kamarádů odcloněno.com takoví nejsou a že preferujete ducha před hmotou. Přesto však vím, jak je v této oblasti snadné se pod tíhou všech možných reklam nechat strhnout, a tak bych rád využil současné foto mise a našel zase několik nových způsobů, jak se v této oblasti lépe orientovat...

A takto jsem si zvolil pochopit a zpracovat jednoduchost tento týden já, nebojte se však odpoutat od mého omezeného myšlení a vytvořte fotografii podle sebe, svých ideálů a svého chápání. Jednoduchost, jedno-duchost, jak je libo.

Již teď se těším na příští středu, kdy se společně podíváme na všechny fotografie na flickru a G+ a několik nejlepších zde vystavím. Nezapomeňte je tedy nahrát na flickr, ale také do naší foto skupiny s TAGem odclonenoFMjednoduch, kde Petr Gajdošík již skvěle začal, a nebo na Google+ do právě vytvořené Události/Event. V obou případech ale nejpozději do příštího úterý 7. května 2013 a do 22:00 hodin. :)