FOTO MISE: Tipy k fotografování - NEDOČKAVOST

S nedočkavostí, netrpělivostí a dalšími nezmary lidského chování se potýkáme pravděpodobně všichni, ať už díky druhým nebo sami sobě. Se stále zrychlující dobou tak považuji za užitečné se nad tímto tématem více a více zamýšlet a porážet je laskavostí, důvtipem a pokorou.

Trpělivým čekáním se nikam nedostaneme; jen trpělivou prací.

-John Ruskin

Fotografovat nedočkavost nemusí být snadným úkolem a každý nemusí mít v hlavě jasnou a okamžitou představu. Neváhejte však vzít svůj fotoaparát, ať už se jedná o zrcadlovku, film, digitál, nebo dokonce mobilní telefon a vyražte do ulic, na přechody, křižovatky, ke stánku s občerstvením, ... kde je netrpělivosti a nedočkavosti požehnaně.

Nedočkavost však může být zachycena i v jejím pozitivním světle a to ve formě těšení se. Pamatujete na dětská léta, kdy jsme se neustále na něco těšili? Osobně se těším moc rád dodnes a vysloveně si užívám čekání na radost, která teprve přijde resp. jíž se vlastními silami snažím dosáhnout.

Již teď se těším na příští středu, kdy se společně podíváme na vaše fotografie. Nezapomeňte je tedy nahrát na flickr do naší foto skupiny s TAGem odclonenoFMnedocka, a nebo na Google+ do právě vytvořené Události/Event, v obou případech však nejpozději do úterý 22:00 hodin, dne 9. dubna 2013. :)