FOTO MISE: S potěšením - souhrn a pauza

Také u vás krásně svítí? Užíváte si příjemného dne ať už v práci, ve škole a nebo třeba v parku, kam jste se rozhodli zavítat? Co takhle oběd u podnikového stolu? Radost se dá nalézt téměř všude a podobně i potěšení, kterým jsme se poslední dva týdny zabývali, a i když se zdá, že jste na fotografování neměli moc času, doufám, že jste se po celou dobu těšili. :)

Ze tří fotografií, které jsem na flickru pod TAGem naší mise našel mám osobně moc velkou radost. Nejvíce mě zaujal portrét babičky se sluchátky na uších Martina T., který úžasně vystihl, co jsem měl na mysli. Měkké světlo, blažený výraz, skvěle zachycené oči... možná bych vyměnil pozadí tvořené žaluziemi za něco jednoduššího, ale jinak parádní práce!

 

Skvěle a netradičně se zvolila vyjádřit i fotografka Iva s číslem 95, která s potěšením fotografuje i řídí a ladí své nehty k barvě auta, jenž právě řídí. Při bližším pohledu na vhodně vypuklý snímek bych eliminoval pravý horní roh, který soupeří s hlavním tématem o moji pozornost a kudy mé oči opouštějí fotografii, ale jinak se mi moc líbí, jak jsi Ivo naše téma zpracovala.

 

A na závěr Martin Duchač potěšil naše vizuální smysly fotografií muffinů z úžasně vypadající trouby. Osobně bych lehce ubral místa nahoře, abych přitáhl oko blíže k muffinům, ale ne moc, aby divák zaznamenal i troubu. Je to však spíše detailismus. Celkově se mi fotka moc líbí.

 

A to je z hlediska fotografií pro dnešní den vše. Po dobu příštích 2 týdnů budeme fotografovat ma téma JEDNODUCHOST a již teď se těším na vaše povedené fotografie. Nezapomeňte je však označit TAGem odclonenoFMjednoduch, pokud používáte naší flickr skupinu a pro Google+ vyčkejte prosím do příštího týdne, kdy se i tam brány pro naše fotografie otevřou a zůstanou otevřené až do úterý 7. května 2013. S přáním hezkého dne se s vámi loučím.

 

Máte také nápad na téma další foto mise? Přidejte jej zde a nebo do komentářů pod článek. Pokud máte nápad, jak naše foto mise vylepšit, bude také vítán.

Jste zde poprvé? Zde je více informací o našich FOTO MISÍCH.

Přidejte se k nám na odcloneno.com/gplus či na twitteru @odcloneno

 

Budu rád, když využijte také "Twitter", "+1" a "Like" tlačítka, pokud se vám články líbí.