FOTO MISE: Tipy k fotografování - S POTĚŠENÍM

S radostí vás vítám u pokračování naší foto mise na téma S POTĚŠENÍM, které jsem záměrně zvolil ze dvou důvodů. Zaprvé se jedná o téma převážně pozitivní a radostné, třebaže může poukázat i na lidské neduhy, a zadruhé je natolik široké, že dává každému z nás možnost tvořit a vyjádřit bez zbytečných hranic, co právě pro vás toto téma znamená.

Co je potěšení? To bych vám nerad vysvětloval, neboť se nemyslím, že jsem toho schopne a věřím že bych působil pouze jako naivní hlupák. V mnoha případech může být potěšení jednoduché a kdo strávil alespoň trochu času s dětmi ví, jak kolikrát dlouho netrvá, než zazní jejich smích. Přitom je však potěšení emocí silně komplexní a osobní, a tak nechme slova stranou a pojďme na to obrazem. Co slova S POTĚŠENÍM znamenají právě pro vás?

Již teď se těším na příští středu, kdy se společně podíváme na všechny fotografie na flickru a G+ a pět, dle mého názoru nejpovedenějších, si zde vystavíme. Nezapomeňte je tedy nahrát na flickr, ale také do naší foto skupiny s TAGem odclonenoFMpoteseni, kde jedna velmi povedená již čeká, a nebo na Google+ do právě vytvořené Události/Event, v obou případech však nejpozději do úterý 22:00 hodin a příštího úterý 23. dubna 2013. :)