FOTO MISE: Tipy k fotografování - POKORA

Doufám, že si užíváte krásného jarního dne plného slunečního svitu a radosti, ať už jste v práci, na zahradě, na procházce centrem města, parkem nebo přírodou a vítám vás u tipů k fotografování současné foto mise na téma POKORA. Čím častěji pozoruji současnou společnost, tím větší mám pocit, že právě o pokoře je nutno mluvit a mnohým ji dokonce poprvé představit. Nerad bych však moralizoval, a tak si na pomoc beru Alberta Einsteina, který vám hlasem Radovana Lukavského tuto nezanedbatelně významnou hodnotu lidského života přiblíží.

Nahrávka resp. kniha Mihulové a Svobody je krátká, ale přitom velmi hutná, a proto než vás však vyšlu na tuto krásnou cestu, rád bych vám poradil, co bylo porazeno mně, než jsem vykročil: Vyslechnout pozorně a bez keců...

A teď už půjde focení na téma POKORA samo, že?! Nebo máte jiné pojetí? Neváhejte jej prostřednitvím své fotografie vyjádřit! Své fotografie nahrajte pak na flickr a do naší skupiny s TAGem odclonenoFMpokora a nebo na Google+ do právě vytvořené Události/Event nejpozději do příštího úterý 12. března 2013.