Andrea Fazzari - THE BEST FOTO "THING"

Každé úterý, když mám to potěšení publikovat další odpověď jednoho či jedné z nejlepší fotografů a fotografek naší doby na otázku: "Co je ta nejlepší "věc", kterou jste kdy udělala a která z vás učinila lepší fotografku?", jsem poctěn a upřímně si vážím času i moudrosti, které nám tito skvělí umělci věnují. Minulý týden se s námi poděll o jeho krátkouavšak výbornou odpověď fotograf MARTIN CADE a dnes bych vám rád představil další skvělou fotografku, jejíž jméno je Andrea Fazzari:

ANDREA FAZZARI je profesionální fotografka badatelka a průzkumnice našeho světa, která, když necestuje, nalézá svůj domov v New York City, konkrétně na Manhattanu. Její tvorba je zaměřena na portrétní, fashion and cestovatelskou fotografii kterou tvoří pro úžasné klienty jako je například Starwood Hotels Luxury Collection, Moet Champagne, St. Regis Hotels, HSBC, Four Seasons Hotels a její fotografie se také objevují v magazínech jako Travel + Leisure, Vanity Fair, GQ, Wall Street Journal Magazine, Time, Architectural Digest, Conde Nast Traveller, Martha Stewart Living a mnoha dalších.

© Andrea Fazzari

© Andrea Fazzari

Nehledě na to, co fotografuje - místo, osobu, část oblečení apod. - všechny fotografie Andrea Fazzari jsou vždy plné lásky a života. Andrea disponuje silným smyslem pro kompozici a jiné technické elementy tvorby fotografií, avšak to jí nestojí v cestě za tvorbou úžasných fotografií a naopak jim dodává pocit kvality a mistrovského díla.

© Andrea Fazzari

© Andrea Fazzari

A její odpověď na naši otázku: "Co je ta nejlepší "věc", kterou jste kdy udělala a která z vás učinila lepší fotografku?" zní:

Empatie, která je nepostradatelným prvkem portrétování v exteriéru i ve studiu. Schopnost rozpoznaní emocí mých subjektů a jejich vnitřní krásu; dovednost uvedení jich do stavu, kdy jsou klidní a cítí porozumění nehledě na to kdo jsou a odkud pochází... to ze mě dělá lepší fotografku.

Pro více informací o dnešní skvělé fotografce a pro více jejích povedených fotografií navštivte andreafazzari.com.


Every Tuesday I feel truly honored to publish a new answer to our one and only photography question: "What is the best "thing" you have ever done that made you a better photographer?" Every time I'm so grateful some of the best photographers of our time are so kind and share their time and wisdom with us. Last week MARTIN CADE share his short yet brilliant answer with us and today I would like to introduce another great photographer to you, her name is Andrea Fazzari:

ANDREA FAZZARI is a professional photographer and explorer of the world who when not traveling is based in Manhattan, NYC. Her work is focused on portraiture, fashion and travel and she's already worked with amazing clients such as Starwood Hotels Luxury Collection, Moet Champagne, St. Regis Hotels, HSBC, Four Seasons Hotels to name a few and her photographs have also been featured in Travel + Leisure, Vanity Fair, GQ, Wall Street Journal Magazine, Time, Architectural Digest, Conde Nast Traveller, Martha Stewart Living and many more.

No matter what she photographs - a place or a person or a piece of clothing etc. - all Andrea Fazzari's photographs are always full of love and life. Andrea possesses a a strong sense for composition as well as other technical aspects of image making yet the work is never inhibited it, au contraire it elevates it so each photo feels like and is a masterpiece. 

© Andrea Fazzari

© Andrea Fazzari

And her answer to our question: "What is the best "thing" you have ever done that made you a better photographer?" is:

Empathy. This is an essential element of portraiture whether on location or in studio. The capacity to recognize my subjects' emotions and inner beauty; the ability to make them feel comfortable and understood no matter who they are or where they are from... this makes me a better photographer. 

For more information about today's wonderful photographer and her photographs please visit andreafazzari.com.