Marketing v době, kdy vás nikdo neposlouchá - Ryan Holiday na creativeLIVE

Každý má dneska hlas, každý chce být vyslyšen. Navíc žijeme v úžasné době tvořivosti, kdy touha a radost ze sdílení našich výtvorů je snadno a pomocí společenských sítí, blogů a jiných internetových udělátek i rychle naplněna. Avšak v záplavě všech možných článků a fotografií a filmů a videí a reklam a elektronických plakátů na Google+, Facebooku, Twitteru etc. je málokdo při neustálém upozorňování na sebe sama a produkování své reklamy schopen něco číst, vidět, slyšet, ..., jednat.

Ryan Holiday je však mladý kluk, který ví, jak na to. Jeho kniha Trust Me, I'm Lying: Confessions of a Media Manipulator se stala NY Times bestsellerem a on sám se po předčasném odchodu z vysoké školy během nedlouhé chvíle stal ředitelem marketingu u American Apparel a do dnešního dne tuto světem známou a mezi mnohými populární značku triček a jiného oblečení s úspěchem propaguje.

Třebaže principy jsou často stejné, marketing pro velkou nadnárodní společnost se dělá trochu jinak než pro jednotlivce či malý tým, a proto již tento pátek a sobotu bude Ryan na creativeLIVE přednášet speciálně pro nás a v době vysílání samozřejmě zdarma na téma Smart PR for Artists, Entrepreneurs and Small Business

Nenechte si ujít již zítra a pozítří vždy od 19:00 našeho času na creativelive.com/live!

A protože zítra je daleko, v mezičase vám doporučuji dřívější interview s Chase Jarvis a Ryan Holiday na chasejarvisLIVE: