Martin Cade - THE BEST FOTO "THING"

the-best-foto-thing.png

Ano, naše úterní otázka o fotografování je zpět a ano, i nadále budeme pokračovat v tomto projektu, v jehož jádru se nalézá dotaz "Co je ta nejlepší "věc", kterou jste kdy udělal a která z vás učinila lepšího fotografa?", na který s láskou pro nás odpovídají jedni z nejlepších fotografů a fotografek světa. Například minule fotograf DANNY GOLDFIELD se podělil o jeho radu o fotografování a dnes mám to milé potěšení představit vám dalšího talentovaného fotografa, jehož jméno je Martin Cade:

MARTIN CADE je profesionální fotograf z amerického Washington D.C., který se specializuje na tvorbu pro reklamní a editoriální i korporátní klienty s důrazem na módu, portrét a konceptuální prvky jeho fotografií. Jeho tvorba je plná vtipu a nadčasového stylu a z určitého pohledu je tak neobvyklým fotograf Martin Cade neobvyklým vyprávěčem příběhů, jenž budou "in" v každém období. Není divu, že za jeho tvorbou stojí klienti jako IBM, US Army, Cadillac, Bank of America, Starbucks, Duke University, National Geographic Society, US Airwaves, NPR, Tommy Hilfiger, Verizon a mnoho dalších.

© Martin Cade

© Martin Cade

Jeho povedené fotografie mi připomínají tvorbu fotografů jako je Tim Walker, Rodney Smith a Annie Leibovitz. A jeho odpověď na naši otázku: "Co je ta nejlepší "věc", kterou jste kdy udělal a která z vás učinila lepšího fotografa?" zní:

Sebedůvěra.

Pro více informací o dnešním skvělém fotografovi a pro více jeho povedených fotografií navštivte cademartin.com.

 

the-best-foto-thing-odcloneno.png

Some of the world's best photographers have been kindly answering our one and only photography question "What is the best "thing" you have ever done that made you a better photographer?" for over two years now and after a little break we are back. Last time we had the wonderful opportunity to read DANNY GOLDFIELD's answer and today I would like to introduce you to another great photographer and his short yet important answer. His name is Martin Cade:

© Martin Cade

© Martin Cade

MARTIN CADE is a professional photographer based in Washington D.C. who specializes in working with advertising, corporate and editorial clients for whom he makes images featuring fashion, portrait and conceptual aspects of photography. His photographs are full of wit and style and are telling the story in an interesting  yet unusual way for clients such as IBM, US Army, Cadillac, Bank of America, Starbucks, Duke University, National Geographic Society, US Airwaves, NPR, Tommy Hilfiger, Verizon and many more.

His lovely photographs remind me of the work by Tim WalkerRodney Smith and Annie Leibovitz. And his answer to our question: "What is the best "thing" you have ever done that made you a better photographer?" is:

Self belief.

For more information about today's amazing photographer and his beautiful photographs please visit cademartin.com.