Erik Almas - On Aspects of Image Making, DVD o fotografování i vlastním stylu


Mnoho začínajících a často i pokročilých fotografů hledá sebe sama, zkouší nové techniky, vyvíjí svůj vlastní styl a tak dále a... všichni tuto starou písničku z vlastní zkušenosti známe. A hromada komplikovaných rad, tipů a triků, jenž jsou na internetu, v knihách i hlavách jiných fotografů k dispozici by mohla nejednoho zavalit.

Možná je to jeho severskou mentalitou či smyslem pro jednoduchost, ale DVD, jenž fotograf Erik Almas vytvořil, je tu právě pro každého, kdo se potřebuje nalézt nebo donutit k tomu, aby vykročil a konečně začal cestu za svým já.

Erik je úžasný, talentovaný a přitom skromný norský fotograf, jehož sebepoznání, fantazie, láska a touha po tvořivosti jej provází světem komerční (Toyota, Nike, Microsoft, ...) i fine art fotografie.

Výukové DVD jsem viděl s kamarádem také zapáleným do fotografie, který při jeho sledování až žasl s jakou lehkostí, radostí a pohodou se dá tvořit a dosahovat skvělých fotografií.

Erik je uvědomělý fotograf, který našel své umělecké já a k témuž se pokouší pomoct i svým divákům ve svém On Aspects of Image Making výukovém DVD.