FOTO MISE: REPORT - souhrn fotografování + nové téma

fotografka: Iva95

fotografka: Iva95

Tentokrát nebylo snadné se rozhodnout, jakou fotografii umístit na "titulní stranu" foto mise na téma REPORT. Iva i Lukáš vytvořili úžasné fotografie. Lukášova má úžasné světlo i načasování, ale zasloužila by lepší ořez. Ta Ivy má výtečný námět, kompozici, perspektivu, avšak problémový levý spodní roh. V obou případech se jedná o výborné zpracování našeho tématu. Která je lepší? Nechám dnes na vás...

fotograf: Lukáš Kostka

fotograf: Lukáš Kostka

Ani nevíš, Kamile, jak jsi mě přítomností tvé fotografie v dnešní foto misi potěšil. Františkánská zahrada je úžasným místem pro focení, že?! Volba filtru připomínající mokrý proces tvorby fotografií příjemně dotváří zasněnou atmosféru tvé reportáže z parku. Kompozice, jednoduchost, fakt, že dívka nejde prostředkem chodníku, ale po levé straně dodává divákovi pocit nejistoty - opět navozující sen. Tvůj asi by mě nenapadlo jít cestou impressionismu, ale jsem rád, že jsi ji zvolil a nejen mně otevřel oči.

fotograf: Kamil Zachar

fotograf: Kamil Zachar

Martine, tvá fotografie, podobně jako Kamilova, je vskutku podařeným zpracováním REPORTu. Ryba na souši i poslední lístek podzimu (ve tvaru rybího obličeje) hravým způsobem oznamují přicházející zimu. Po technické stránce nemám, co bych chtěl vytknout a jsem moc rád, že se právě tvé foto také na #odcloneno objevuje.

fotograf: Martin Duchač

fotograf: Martin Duchač

Na závěr Pavol Parikrupa. Report z Olomouce o lidech, civilizaci a přírodě. Fotografie vyprávějící o pokroku lidí i jejich časté opomíjení přirozených zákonů. Moc se mi líbí, že právě tento námět se stal tvou fotografií.

fotograf: Pavol Parikrupa

fotograf: Pavol Parikrupa

A to je pro dnešní den vše... tedy kromě vyhlášení nového tématu na příští necelé dva týdny. Povrchní je snadné býti, co se skrývá pod pokličkou mnohých z nás? Pojďme uvažovat a s pomocí našich fotoaparátů objevovat: SVĚT UVNITŘ

Fotografie jako vždy přidávejte na flickr do naší foto-skupiny s TAGem odclonenoFMuvnitr, nebo do naší foto-komunity na G+ do kategorie FOTO MISE s #odclonenoFMuvnitr nejpozději do úterý 19. listopadu 2013 do 22:00.

 

Máte také nápad na téma další foto mise? Přidejte jej do komentářů pod článekem, nebo využijte naší G+ komunity. Pokud máte nápad, jak naše foto mise vylepšit, bude také vítán.

Jste zde poprvé? Zde je více informací o našich FOTO MISÍCH.

Přidejte se k nám na odcloneno.com/gplusči na twitteru @odcloneno

Budu rád, když využijte také "Twitter", "+1" a "Like" tlačítka, pokud se vám články líbí.