FOTO MISE: Tipy k fotografování - OKNO

Okno i dveře do zimy se nám pomalu začínají otevírat. Doufám, že vám trocha bílé nadílky neztěžuje život a dělá pouze radost, jak když jsme byli děti. Starosti s jízdou autem, odhrnováním sněhu z chodníku, ani s kluzkými chodníky, po kterých jsme nemohli kamkoliv chvátat, nám nedělaly starosti a s první vločkou poletující a v každém případě unikátně zmrzlé H20 jsme se radovali, že už přišla zima. Pamatujete?

Již teď se těším na vaše fotografie na téma OKNO a doufám, že se mezi nimi objeví nejen okna fyzická, ale i ta metaforická. Sám jsem včera nemohl odolat, a třebaže času nebylo nazbyt, několik fotografií bílé cesty vedoucí do hustého lesa jsem také udělal.

Neváhejte však jít cestou svou, na okno do zimy zapomenout a užít si foto misi po svém, neboť právě tehdy často vznikají ty nejlepší fotografie.

Plody své tvořivosti jako vždy přidávejte na flickr do naší foto-skupiny s TAGem odclonenoFMokno, nebo do naší foto-komunity na G+ do kategorie FOTO MISE s #odclonenoFMokno nejpozději do úterý 3. prosince 2013 do 22:00.