FOTOVIDEO: Michel Comte, Petr Jan Juračka, Trierenberg 2014 etc.

© FotoVideo

© FotoVideo

Nové prosincové číslo měsíčníku o fotografování a trochu videa je tentokrát plný velmi kvalitní inspirace. Hned po několika úvodních stranách čtenář objeví upozornění na výtečně ho fotografa jménem Michel Comte, jehož fotografiím je věnováno třináct plných stran. Následuje soutěž TRIERENBERG SC 2014, černobílé fotografie Josefa Sudka, Week of Life Jana Povýšila, Nikon kalendář, výsledky fotosoutěže Premiéra 2013, PhotoExact výběr, článek o svatbách Petra Jana Juračky, Fotograf roku a mnoho dalšího...

Osobně mě nejvíce zaujal právě Juračkův článek; na první pohled talentovaného fotografa... úplně se dokážu vžít do jím popisované situace, třebaže se spíše více než méně snažím objevovat a dělat lidem radost. Konkrétně Petrův detailní popis každého významného momentu od zazvonění budíku do odevzdání hotových fotografií i krátké reflexe na jeho posledních pět let určitě stojí za pozornost. Nejen, že získáte lepší představu o focení české svatby, ale snadněji se pak rozhodnete přátelům vyhovět, nebo nevyhovět.

© FotoVideo

© FotoVideo

Zmíněný článek samozřejmě naleznete v novém čísle v tištěné podobě na stáncích a elektronické verzi ve vašich iPadech. Pro informací o současném vydání časopisu FotoVideo naleznete na iFotoVideo.cz.